خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

خدمات خبررسانی از طریق پیام

هدف از ارائه خدمات، این است که از طریق تیليفون های همراه(مبایل)، به شکل دوامدار مردم به اخبار دسترسی داشته باشند و آرزوهای شان برآورده شود. پژواک می خواهد با نشر اخبار، مهارت های مسلکی و تجارب خود را از طریق شبکه های تیليفون شریک سازد و از این راهکار، بتواند برای اشتراک کنندگان، خدمات ارائه کند.

جهت اشتراک
اشتراک در اخبار انگليسى: Send 83 to 824
اشتراک در اخبار درى: Send 84 to 824
اشتراک در اخبار پشتو: Send 85 to 824

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

خدمات اعلامیه های مطبوعاتی

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

اپليکيشن تيليفون همراه

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

شش پوليس و طالب مسلح در فارياب کشته و مجروح شد

By
On
19 Jul 2013

میمنه (پژواک،٢٨سرطان٩٢): در نتیجه درگیری بين پولیس ملی و طالبان مسلح در ولسوالی دولت آباد ولایت فاریاب، دو پولیس و دو طالب مسلح کشته شد و دو پولیس دیگر زخم برداشت.

احمدجاوید بیدار سخنگوی والی فاریاب، امروز(28 سرطان) به آژانس خبری پژواک گفت که این درگیری ساعت 2شب گذشته، زمانی بین پولیس و طالبان رخ داد که طالبان مسلح در ولسوالی دولت آباد، یک پایۀ برق را با انفجار ماین تخریب کردند و درنتیجه برق مردم فاریاب قطع گردید.

وی افزود که پولیس شاهراه مذکور، در منطقه رفته و بعد از چند ساعت درگیری، دو طالب مسلح کشته شد و دو میل سلاح نیز به دست پولیس افتاد.

به گفتۀ وی؛ بعد از درگیری حين بازگشت پولیس از ساحه، تانک شان با یک ماین برخورد کرد، که در نتیجه، دو پولیس کشته شد و دوتن دیگر شان زخم برداشت و تانک شان از بین رفت.

یک منبع حکومتی در فاریاب که از بردن نامش خودداری کرد، به پژواک گفت که تا نزدیکی های ظهر، درگیری بین پولیس و طالبان مسلح ادامه داشت.

وی افزود که در اثر این درگیری؛ شاهراه شبرغان- میمنه به روی ترافیک مسدود شده بود.

غلام حضرت یکی از باشندگان ولسوالی دولت آباد نیز درگیری یادشده و تلفات آنرا تایید کرد.

اما وی از نیروهای افغان خواست که هرچه زودتر شاهراه شبرغان- میمنه را باز کنند و مسافرین روزه دار را از مشکل گرما نجات دهند.

طالبان مسلح، تا کنون در مورد چیزی نگفته اند.