خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

خدمات خبررسانی از طریق پیام

هدف از ارائه خدمات، این است که از طریق تیليفون های همراه(مبایل)، به شکل دوامدار مردم به اخبار دسترسی داشته باشند و آرزوهای شان برآورده شود. پژواک می خواهد با نشر اخبار، مهارت های مسلکی و تجارب خود را از طریق شبکه های تیليفون شریک سازد و از این راهکار، بتواند برای اشتراک کنندگان، خدمات ارائه کند.

جهت اشتراک
اشتراک در اخبار انگليسى: Send 83 to 824
اشتراک در اخبار درى: Send 84 to 824
اشتراک در اخبار پشتو: Send 85 to 824

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

خدمات اعلامیه های مطبوعاتی

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

اپليکيشن تيليفون همراه

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

٢١ مهاجر افغان در ايران زخمى شدند

٢١ مهاجر افغان در ايران زخمى شدند

Mar 18, 2018 - 14:51

زرنج (پژواک،٢٧حوت ٩٦): مسئولين محلی در نيمروز می گويند که در رويداد ترافيکى در مسير شاهراه زاهدان- بندرعباس ايران، حداقل ٢١ مهاجر افغان زخمى شده اند، که از اين جمله ده تن آنها به نيمروز انتقال يافته اند.

حاجی گل صافی رييس امور مهاجرين و عودت کنندگان ولايت نيمروز، به آژانس خبرى پژواک گفت که اين رويداد، دو روز قبل  به وقوع پيوسته و ده زخمى اين رويداد در شفاخانه ولايتى زرنج اين ولايت تحت درمان مى باشند.

عتيق الله نو زاد رييس شبکه نهادهای مدنی نيمروز گفت که اين افراد، دو روز قبل در مسير زهدان بندر عباس در حادثه ترافيکى زخمی شده اند، که شمارى اززخمى شده ها به دليل شدت جراحات در ايران تحت درمان  قرارگرفته اند.

وی افزودکه اين افراد باشنده های ولايات هر ات، بادغيس، غور و کندز هستند.

محمد جمعه يکى از زخميان که باشنده کندز است گفت: "از دست بيکاری و بدبختی، روانۀ کار به ايران شديم، به مشکلات از نيمروز به پاکستان رفتيم و از آنجا به ايران و آخرالامر کشته و يا زخمی به وطن بر می گرديم."

عبدل، زخمی ديگر رويداد گفت: "ما ٢١ نفر داخل يک موتر بوديم که از بيکاری و بدبختی به ايران  مى رفتيم، موتر ما تصادم کرد، همه زخمى شديم."