خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

خدمات خبررسانی از طریق پیام

هدف از ارائه خدمات، این است که از طریق تیليفون های همراه(مبایل)، به شکل دوامدار مردم به اخبار دسترسی داشته باشند و آرزوهای شان برآورده شود. پژواک می خواهد با نشر اخبار، مهارت های مسلکی و تجارب خود را از طریق شبکه های تیليفون شریک سازد و از این راهکار، بتواند برای اشتراک کنندگان، خدمات ارائه کند.

جهت اشتراک
اشتراک در اخبار انگليسى: Send 83 to 824
اشتراک در اخبار درى: Send 84 to 824
اشتراک در اخبار پشتو: Send 85 to 824

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

خدمات اعلامیه های مطبوعاتی

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

اپليکيشن تيليفون همراه

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

کميتۀ سويدن ١٠٤ ميليون افغانى را در بخش هاى مختلف در سمنگان هزينه مى کند

کميتۀ سويدن ١٠٤ ميليون افغانى را در بخش هاى مختلف در سمنگان هزينه مى کند

Mar 15, 2018 - 13:28

ایبک (پژواک، ٢٤ حوت ٩٦): کميتۀ سويدن ١٠٤ ميليون افغانى را در بخش هاى حکومتداری خوب، معیشت روستايى، بازتوانايى معلولین، تعلیم و تربیه، صحت و حقوق بشر در ولایت سمنگان هزينه مى کند. 

اين مطلب را نجیب الله یزدان پناه مسوول زون شمال کمیته سویدن امروز در ايبک مرکز ولايت سمنگان در مراسم امضاى تفاهمنامه اى که ميان وى، روساى سکتورى و روساى ٢٠ شوراى انکشافى قريه ها امضا شد.

یزدان پناه گفت که قرار است اين پول در سال تا اويل سال ٢٠١٩ ميلادى در اين بخش ها هزينه شود.

به گفته به اساس تفاهمنامه اى که امروز امضا شد، ٢٠ ميليون افغانى در پروژه هايى هزينه شود که از سوى شوراهاى انکشافى قريه ها پيشنهاد مى شود. 

موصوف گفت که کميته سويدن هفت ميليون افغانى در ساخت ساختمان دو مکتب در ولسوالى درۀ صوف پايين مصرف مى کند و متباقى ٧٧ ميليون افغانى را به بخش هاى حکومتداری خوب، بازتوانايى معلولین، تعلیم و تربیه، صحت و حقوق بشر  اختصاص داده است.

عبدالطیف ابراهیمی والى سمنگان نيز در مراسم امروز حضور داشت و از کمک سويدن اظهار سپاس نموده گفت که اين کميته در گذشته نيز مساعدت هاى در ولايت سمگان داشته است.